محل تبلیغات شما

ای صبح بی غروب من با قلب من بازی نکن با قلب من بازی نکن . ای خوب خوب . ای خوب من ای صبح بی غروب من با قلب من بازی نکن ای خوب خوب . ای خوب من . ای خوب من ای عشق بی زوال من . ای خواب و هر خیال من ای چشمه زلال من . وای تو کجا و حال من وای تو کجا و حال من… محبوب بی گناهتم . رسوای سر به رهتم باور هر محال من . وای تو کجا و حال من وای تو کجا و حال من… با قلب من بازی نکن . ای خوب خوب . ای خوب من ای صبح بی غروب من با قلب من بازی نکن با قلب من بازی نکن . ای خوب خوب . ای خوب من ای صبح بی غروب من با قلب من بازی نکن ای خوب خوب . ای خوب من . ای خوب من ای از تو عاشق . هر کلام از تو نوشتن . نا تمام ای صاحب غم تو صدام عشقم تو هستی والسلام عشقم تو هستی… با من چه عاشق بودنی باور ندارم با منی امشب من و این گریه هام عشقم تو هستی والسلام عشقم تو هستی… با قلب من بازی نکن . ای خوب خوب . ای خوب من ای صبح بی غروب من با قلب من بازی نکنبا قلب من بازی نکن . ای خوب خوب . ای خوب من ای صبح بی غروب من با قلب من بازی نکن ای خوب خوب . ای خوب من . ای خوب من ای از تو عاشق . هر کلام از تو نوشتن . نا تمام ای صاحب غم تو صدام عشقم تو هستی والسلام عشقم تو هستی… با من چه عاشق بودنی باور ندارم با منی امشب من و این گریه هام عشقم تو هستی والسلام عشقم تو هستی… با قلب من بازی نکن . ای خوب خوب . ای خوب من ای صبح بی غروب من با قلب من بازی نکن با قلب من بازی نکن . ای خوب خوب . ای خوب من ای صبح بی غروب من با قلب من بازی نکن ای خوب خوب . ای خوب من . ای خوب من

محبوب بی گناهتم . رسوای سر به رهتم

ای ,تو ,بازی ,قلب ,نکن ,بی ,ای خوب ,من ای ,من بازی ,خوب من ,قلب من

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

میراث فرهنگی شهرضا